Gottfried Kumpf *
(Annaberg/Salzburg 1930 geb.) 3 Bilder "Damengambit", rechts unten signiert Kumpf, Serie: Schach, Lithografie in Farbe, Blattgröße 29 x 38 cm, Passepartout
Expert: Christian Wiesinger
14.08.2012 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 130,-
- Vyvolávací cena:
Gottfried Kumpf *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Um?ní, starožitnosti, šperky |
Datum: | 14.08.2012 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 06.08. - 14.08.2012 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 5.000,- -
Odhadní cena:
EUR 1.800,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.200,-